Ridder-Janlaan, 8890 Dadizele (Moorslede) info@dapalo.be

Programma

DAG DATUM UUR TRAINING VOLWASSENEN JEUGD EENDJES
woensdag 31 augustus 16u00 gewone training                                                  Nancy Björn Charlotte
donderdag 01 september          
vrijdag 02 september          
zaterdag 03 september 10u00 gewone of lichte training  John Tim Charlotte
zondag 04 september 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 05 september 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 06 september          
woensdag 07 september 16u00 gewone training  Christ Astrid Silke
donderdag 08 september          
vrijdag 09 september          
zaterdag 10 september 10u00 JEUGDOPENDEUR Bart Vrijwilligers Vrijwilligers
zondag 11 september 09u15 DAUWLOOP + CLUBFEEST      
             
maandag 12 september 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 13 september          
woensdag 14 september 16u00 gewone training  Nancy Björn Jolien
donderdag 15 september          
vrijdag 16 september          
zaterdag 17 september 10u00 gewone of lichte training  John Stijn Charlotte
zondag 18 september 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 19 september 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 20 september          
woensdag 21 september 16u00 gewone training  Christ Astrid Bieke
donderdag 22 september          
vrijdag 23 september          
zaterdag 24 september 10u00 gewone of lichte training  Bart Jonas Heidi
zondag 25 september 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 26 september 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 27 september          
woensdag 28 september 16u00 gewone training  Nancy Björn Charlotte
donderdag 29 september          
vrijdag 30 september          
zaterdag 01 oktober 10u00 gewone of lichte training  John Tim Evelyne
zondag 02 oktober 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 03 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 04 oktober          
woensdag 05 oktober 16u00 gewone training  Christ Astrid Silke
donderdag 06 oktober          
vrijdag 07 oktober          
zaterdag 08 oktober 10u00 gewone of lichte training  Bart Jelle Jolien
zondag 09 oktober   boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 10 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 11 oktober          
woensdag 12 oktober 16u00 gewone training  Nancy Björn Tim
donderdag 13 oktober          
vrijdag 14 oktober          
zaterdag 15 oktober 10u00 gewone of lichte training  John Stijn Evelyne
zondag 16 oktober 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 17 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 18 oktober          
woensdag 19 oktober 16u00 gewone training  Christ Astrid Heidi
donderdag 20 oktober          
vrijdag 21 oktober          
zaterdag 22 oktober 10u00 gewone of lichte training  Bart Jonas Charlotte
zondag 23 oktober 09u15 boslooptraining en Gasthuisbossen in Zandvoorde Luc    
             
maandag 24 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders    
dinsdag 25 oktober          
woensdag 26 oktober 16u00 gewone training  Nancy Björn Silke
donderdag 27 oktober          
vrijdag 28 oktober          
zaterdag 29 oktober 10u00 gewone of lichte training  John Jonas Bieke
zondag 30 oktober   DAPALO's HERFSTCROSS      
             
maandag 31 oktober 18u30 groepsduurloop op de weg voor de groten jog-begeleiders